Që prej fillimit të vitit 2017, Melania Trump është zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku bashkëshorti i saj Donald Trump shërben si president.

Zgjedhja e bashkëshortit të saj, Donald trump, si president, bëri që Melania ta shoqëronte atë në Shtëpinë e Bardhë. Nga mediat, Melania është cilësuar si një nga zonjat e para më seksi dhe më me sharm, në të gjithë historinë dhe kjo falë të kaluarës së saj si modele.

Melania Trump ka lindur në Slloveni, aty ku studio dhe nisi edhe karrierën si modele, ndërsa prej 2005-ës, është bashkëshortja e miliarderit, tashmë president të SHBA-ve, Donald Trumpit.

Bukuroshja slloveno-amerikane ka pozuar për shumë kompani të famshme mode, ndërsa në fotot e mëposhtme, përshkruhet jeta e Melanias, para se të bëhej zonja e parë.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel