Videot me pastrim shtëpie kanë fituar shumë popullaritet kohët e fundit dhe një grua ka tërhequr miliona ndjekës me truket e saj.

Po flasim për Ruby Day, e cila ka më shumë se 437 000 ndjekës dhe 89 milionë klikime në kanalin e saj. Këto shifra e bëjnë atë një nga pastrueset më të suksesshme në YouTube.
Gruaja amerikane publikon video duke pastruar e veshur në mënyrë shumë provokuese.

Duke i hedhur një shikim të shpejtë komenteve në videot e saj, e kupton më së miri pse njerëzit tërhiqen nga videot e saj.

“Më pëlqen shumë kur të shoh duke pastruar… sidomos kur përkulesh”, shkruan një komentues.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel