Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint final të kampionatit, ku synohet rikthimi në Ligën e Kampionëve.

Ish “lepurushja” e Play Boy-t njihet si një nga femrat më seksi dhe mjaft e famshme në fushën e modës, ku është përdorur si imazh për shumë linja të brendshmesh.

Bukuroshja braziliane gëzon një audiencë spektakolare edhe në rrjetet sociale, ku jo rrallë ndan me ndjekësit pasionin e saj për futbollin dhe për Milanin në veçanti.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel