Asaj i pëlqen të bëjë shfaqje kudo që është dhe që të gjithë t’i kenë sytë te ajo.

Dhe Cardi B ishte i sigurt se me paraqitjen e zjarrtë në videon e re muzikore të të shoqit, Offset, Clout, të gjithë do të flisnin gjatë për të.

Cardi, 26 vjeç, ishte shumë provokuese në klip, ku u shfaq e veshur me të brendshme lëkure dhe rrjetë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel