The Sun publikon formacionin me të cilin Zidane do të mundohet të rifitojë Champions-in (Foto)

16/04/2019 17:35

“The Sun” ka publikuar formacionin e Real Madrid për sezonin e ardhshëm, sezon ku priten shumë ndryshime në ekipin madrilen.

Tabloidi britanik thekson se do të largohen lojtarë si Bale, Asensio apo Kroos, për t’u zëvendësuar nga futbollistë të përzgjedhur nga Zinedine Zidane, trajneri i cili u kthye te Reali për të fituar sërish trofe pas dështimit të Lopetegui dhe Solari në këtë sezon.

Me këtë formacion, sipas “The Sun”, Zidane do të tentojë të fitojë Champion-in e katërt me madrilenët.

FOTO GALERI
1/12
Keylor Navas

Top Channel