Napoli po kërkon të bëjë merkato te Reali i Madridit dhe në krye të listës është mesfushori 21-vjeçar Federico Valverde.

Uruguaiani nuk po gjen shumë hapësira në formacionin madrilen, ndaj është gati të largohetndërsa oferta e parë e napolitanëve, është ajo prej 25 mln Eurosh.

Top Channel