Champions/ Barcelona shënon edhe të tretin ndaj Manchester United

16/04/2019 22:24

Barcelona ka shënuar golin e tretë ndaj Manchester United.

Është braziliani Coutinho i cili ka shënuar një gol spektakolar nga jashtë zone, duke mos i lënë shans portierit De Gea.

3-0 për Barçën dhe minutat e mbetura të kësaj ndeshjeje kthehen në formalitet tashmë.

Top Channel