Sot nis sezoni final i serialit “Game of Thrones”. Shumëkush do të ulet para televizorit, monitorit të kompjuterit apo ekraneve të laptopëve për të parë premierën e sezonit të fundit të serialit që ka tërhequr vëmendjen e miliona shikuesve nga e gjithë bota.

Dhe në këtë sezon të fundit, sigurisht që padurimi është akoma më i madh dhe surprizat po ashtu. “Game of Thrones” ka tërhequr shifra rekord shikuesish në HBO dhe ka një bazë të gjerë fansash në të gjithë botën.

Në prag të sezonit final, ne do t’ju rikujtojmë përleshjet dhe vdekjet më të përgjakshme të këtij seriali.

FOTO GALERI
1/22
Jon Snow

Top Channel