Është mbyllur në “Estadi Nacional” pjesa e parë e sfidës së vlefshme për kualifikueset e “Euro 2020”, mes Andorrës dhe Shqipërisë.

Kombëtarja jonë kryeson 1-0 me një gol të Sadikut, i cili përfitoi nga një gabim qesharak i portierit vendas.

Top Channel