Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë.

Viktima është rreth 45 vjeç dhe nuk dihen shkaqet e vdekjes së saj.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e viktimës si dhe zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Top Channel