Foto ilustruese

Një incident është shënuar pasditen e së mërkurës në Lezhë, ku disa të rinj janë konfliktuar me futbollistët afrikanë të Besëlidhjes, Isak dhe Omar Kamara.

Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit. Mendohet se sherri ka qenë i momentit dhe gjithçka është shuar shpejt, me ndërhyrjen e disa të pranishmëve.

Për këta ngjarje janë proceduar penalisht shtetasit me iniciale L.K. dhe XH.P., të cilët kanë goditur me shkopinj futbollistët.

Top Channel