Horoskopi/ 12 Shenjat dhe dhuratat ideale për Ditën e Shën Valentinit (Foto)

11/02/2019 12:04

Le të na frymëzojë Horoskopi dhe të na udhëheqë drejt zgjedhjes së dhuratës më të mirë dhe romantike.

Dita e Shën Valentinit, festa e të dashuruarve po vjen dhe dikush mund të jetë në vështirësi, sepse nuk ka idenë se çfarë t’i japë të dashurit të tij.

Nëse imagjinata është e pakët, por dëshira e madhe për të kënaqur të dashurit, yjet ju sygjerojnë dhuratat më të mira për secilin shenjë të zodiakut.

FOTO GALERI
1/12
Dashi - Dhurata për mashkullin: Gjëja që ka më shumë nevojë një Dash në këtë periudhë është pak relaks. Një dhuratë e mirëpritur për këtë arsye mund të jetë një masazh relaksues. Dhurata për femrën: Femrës Dash nuk i pëlqen të luajë në aktivitete pasive apo relaksuese: Një alternativë shumë emocionuese për atë është “një ecje me pak rrezik”.

Top Channel