Një burrë është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamariereje në ditën e tij të dasmës.

Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Filadelfia.

Policia tha se 31-vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamarieres dhe i tha: “Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë”.

Kur ajo refuzoi, dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte dhe u zhvesh. Policia mbërriti në dasmë pas shpërthimit të sherrit mes adoleshentes dhe dhëndrit.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel