E ftuar në “Wake Up”, këngëtarja Samanta Karavella rrëfeu detaje rreth videoklipit të saj më të ri, titulluar “Vonë”, ku ajo ka bashkëpunuar me reperin kosovar Elinel.

Pasi vlerësoi reperin nga Kosova si, Eminem i Shqipërisë, ajo rrëfeu se realizimi i klipit nuk ka kaluar pa sakrifica dhe nuk ka ka qënë aspak e lehtë, pasi është xhiruar për orë të gjata në temperatura të ulëta dhe dëborë.

Top Channel