Ne lagjen “Beqir Dardha” në Elbasan, mjeti me targa AA979BR, me drejtues shtetasi A.I., 26 vjeç banues në lagjen “Qemal Stafa”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin K.Q., 59 vjeç, banues në lagje “Beqir Dardha”, i cili u transportua në Spitalin e Elbasanit, në gjendje të rendë.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprimet e mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Top Channel