Jose Mourinho e festoi fitoren e Manchester United ndaj Juventusit duke provokuar tifozët e “Zonjës së Vjetër”.

Trajneri portugez, pasi ekipi i tij përmbysi rezultatin në fund, shkoi në mesin e fushës , vuri dorën në vesh dhe shikoi me ironi tribunat e stadiumit të Juventusit.

Bonucci menjëherë shkoi për t’i kërkuar llogari Mourinhos, por portugezi ndërron drejtim dhe vazhdon me të vetën.

Shikoni sekuencën!

FOTO GALERI
1/5

Top Channel