49 vjeçarja Xhenifer Lopez mahniti publikun me një fustan “pelerinë” Valentino Haute Couture, pa asgjë tjetër në trup – përveç diamanteve.

Fotoja u shfaq në kopertinën e “Instyle”, ku Lopez thotë në një intervistë se imazhi i trupit të saj ka ndihmuar që të pranohen më shumë format e mbushura.

Pavarësisht stilit të sofistikuar, Lopez këmbëngul se ajo është ende njeri i thjeshtë, apo “Jenny from the block”.

“Edhe sot vazhdoj të mbaj vathë me rrathë të mëdhenj dhe stoli floriri. Më pëlqen ta përziej madhështinë e stolive me stilin e lagjeve të thjeshta”, thotë ajo.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel