Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora shfaqet tepër provokuese në promovimin e këngës së saj më të re,“Let you love me”.

Me anë të një foto që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, duket duke mbuluar pjesët intime me duar.

Ndërkohë i vetmi aksesor që Ritës i bie në sy janë një palë dorashka të kuqe. Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.

“Let you love me’- shkruan këngëtarja shqiptare në krah të fotos.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel