E fiksuar pas të brendshmeve. Njihuni me vajzën që shpenzon 3000 euro në vit për “lingerie” (FOTO)

08/10/2018 14:04

Një grua që shpenzon rreth 3000 euro në vit për të brendshme ka rrëfyer varësinë që ka ndaj reçipetave e mbathjeve.

Ellie Hatfull thotë se ka më shumë se 150 palë të brendshme dhe secila prej tyre e bën që të ndihet shumë mirë me veten.

27-vjeçarja australiane e konsideron veten “të varur pas të brendshmeve” dhe të gjitha fotot me “lingerie” i poston në Instagram.

Falë fotove të tilla, ajo sot ka rreth 42 000 ndjekës në rrjetin social.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel