Gloria ringre Bolonjën (FOTO)

19/09/2018 14:01

Katër ndeshje dhe vetëm një pikë. Bolonja nuk po kalon një moment të mirë në Serinë A, por Gloria Taglioli i qëndron gjithmonë pranë skuadrës së zemrës.

Tifozja seksi ka pozuar me fanelën kuqeblu, por a do të mjaftojë ky set fotografik për të nxjerrë nga kriza skuadrën e Inzaghit.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel