Ka lindur në kontekstin e një veshje sportive, por tashmë është veshje e modës së lartë. Bluzat janë bërë një nga veshjet më të domosdoshme të gardërobës femërore. Dhe jo vetëm në kohë të lirë. Perfekt me xhinse për të qenë sa më cool, por mjaft të dobishme edhe në mbrëmje elegante.

Një burim i çmuar, veçanërisht në një stinë si mes vjeshta, ku pulovrat e rënda mund të presin ende. Modelet e këtij viti? Kanë stampime të stileve nineties, mesazhe e slogane të çdo lloji, lule, vija, shumëngjyrëshe, detaje kontrasti dhe aplikacione të çmuara. Hidhini një sy galerisë së fotove.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel