Daria zbulon se cilët politikanë kanë lidhje me mafiozët, dhe etja e saj për drejtësi ia vë jetën në rrezik, aq sa as Roki nuk e mbështet dot.

Çdo të diel në Top Channel, ora 15.40

Top Channel