Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në një takim lamtumire ambasadorin amerikan Donald Lu.

Pas takimit, Basha shkroi në Twitter: “Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones. PD, krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar”.

Top Channel