Gjatë verës i lamë në dollap, por me ardhjen e vjeshtës xhinset rikthehen fuqishëm dhe do të jenë një veshje që nuk mungon nga mëngjesi në darkë. Por cilat janë trendët e këtij viti?

Por krahas tendencave duhet të zgjidhni ato dhe sipas trupit. Për shembull, nëse nuk keni një bark të sheshtë, zgjidhni xhinset me bel të lartë, për më tepër që u rikthyen sërish në modë. Ose modeli me prerje te kavilja nëse nuk keni këmbë të gjata.

Megjithatë lajm i mirë është se qarkullojnë mjaft variante. Hidhini një sy galerisë së fotove për të krijuar një ide për veten tuaj.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel