Duket sikur dje ishim duke blerë bikini për në plazh dhe sandale vere për në valixhen e pushimeve, ndërsa tani duhet të mendojmë për xhaketat e vjeshtës për muajt e ardhshëm.

Në top listën e tyre nuk mungojnë as blazer, miksimi i xhaketës klasike me atë sportive, mjaft e nevojshme për garderobën femërore.

Në zyrë me këmishë të bardhë dhe pantallona të koordinuara dhe në kohën e lirë me një palë xhinse dhe bluzë me mëngë të gjatë. Dhe për në mbrëmje me një maxi dress dhe këpucë të sheshta. Në fotogaleri janë modelet më trendi të momentit!!

FOTO GALERI
1/9

Top Channel