Pas aksidentit tragjik në Kodër Kamzë, ku dy persona humbën jetë, një tjetër ngjarje e ngjashme ka ndodhur këtë herë në qytetin e Elbasanit.

Policia njofton se shtetasi Indrit S., 25 vjeç, banues në fshatin Mengël, duke drejtuar mjeti tip “Seat” me targa AA 041 BO, ka aksidentuar 3 persona, dy prindërit K.V., 26 vjeç, M.Sh., 25 vjeçe si dhe fëmijën e tyre A.V., 1 vjeçe.

Të tre të lënduarit janë dërguar në spitalin e Elbasanit, nga ku mësohet se fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

25-vjeçari, drejtues i automjetit është ndaluar nga policia. Shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

Top Channel