Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy persona, të cilët kanë kundërshtuar me dhunë shefin e rendit në këtë komisariat, A.M., i cili ishte në krye të detyrës.

Policia thotë se ka vënë në pranga shtetasit Mehmet Daka 38-vjeç dhe Ervis Daka 31-vjeç, banues në lagjen “Shënkolli”.

Mësohet paraprakisht se policia po kryente disa kontrolle dhe këta shtetas iu kundërpërgjigjën në mënyrë të dhunshme shefit të Rendit.

Top Channel