Tronditet Gjakova, babai vret vajzën 9-vjeçare dhe ish-bashkëshorten

08/08/2018 08:22

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Gjakovës gjatë mbrëmjes së të enjtes.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen Brekoc, ku një person ka vrarë me armë zjarri, kallashnikov, ish-bashkëshorten e tij dhe vajzën e tyre 9-vjeçare.

Mësohet se policia ka vënë në pranga autorin e kësaj ngjarje të rëndëm shkaqet e të cilës për momentin ende nuk dihen.

Ndërkohë, nga të dhënat e para, ish-bashkëshortja e autorit të ngjarjes së rëndë, dyshohet se është nga Shqipëria.

Top Channel