Sa po kënaqen vajzat në plazh (Foto)

12/07/2018 17:15

Demi Rose po kalon disa ditë në plazh me shoqen e saj Alexandra Cane.

Modelet treguan format “shpërthyese” në det, duke luajtur me njëra-tjetrën.

Njëra me bikini të zi dhe tjetra me të kuq, nga fotot duket se Alexandra dhe Demi u kënaqën shumë në plazh.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel