Emily, poza tejet seksi në Instagram (Foto)

11/07/2018 22:02

Emily Ratajkowski e reklamon vetë linjën e saj të kostumeve të plazhit.

Me format e saj fantastike, modelja dhe aktorja di si të tërheqë më së miri klientelën.

Së fundmi, 27-vjeçarja është shfaqur me poza provokuese, e veshur me bikini seksi.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel