Një 37-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi akuzohet për dhunë fizike ndaj babait të tij.

Personi i arrestuar është shtetasi Kastriot Mata, 37 vjeç, banues në fshatin Çiflik, Ura Vajgurore.

Sipas policisë, arrestimi i tij u krye pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj të babait të tij shtetasit N.M, 62 vjeç, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë gjatë shoqërimit.

Top Channel