Për të festuar suksesin e arritur nga Bentayga me Rhys Millen në timon, Bentley ka prezantuar një edicion të limituar të kësaj makine.

Vetëm 10 njësi do të prodhohen dhe të gjitha do t’i ngjajnë SUV-it triumfues në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel