Arsenali blen portier, tifozët e kanë mendjen te gruaja e tij (Foto)

20/06/2018 09:19

Bernd Leno ka nënshkruar kontratë me Arsenalin dhe tifozët e kësaj skuadre janë shumë të lumtur… për gruan e tij.

Sapo u mor vesh lajmi, londinezët u “dyndën” në profilin e partneres së portierit gjerman për t’i thënë “Mirësevjen në Londër”.

21-vjeçarja Sophie Christin ka 31 000 ndjekës në Instagram. Me siguri që ky numër do të shtohet shumë tani që anglezët e kanë fqinje.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel