Elegante dhe shik ka vetëm një fjalë: blu. Një nuancë që nuk del kurrë nga moda, dhe që do të jetë protagoniste dhe këtë verë. Por me cilat ngjyra kombinohet bluja më së miri?

Në fotogaleri janë 6 mënyra kombinimi që ia vlen ti provosh dhe kanë një rezultat super. Efekti mix&match me të bardhën apo të kuqen, dy klasiket e verës, apo dhe e zeza perfekte për veshjet e mbrëmjes.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel