I keni parasysh thekët dhe xhufkat? Epo janë pikërisht ato dekori i momentit në veshjet verore.

Nuk ka asnjë lloj veshje apo aksesori të mos jetë prekur nga kjo tendencë me ngjyra, që nga fustanet lino për në plazh, apo në qytet, tek pantallonat e shkurtra, këmishët dhe xhinset.

Nëse veshjet etno-chic të këtij lloji, mos kini frikë: mjafton edhe një detaj për t’u bërë trendi. Shihni galerinë e fotove!

FOTO GALERI
1/15

Top Channel