Suzuki synon të godasë tregun botëror me SUV-in e saj të ri, pamjet e të cilës janë publikuar më në fund zyrtarisht, pasi dolën në rrjet disa ditë më parë.

Makina e re Jimny ka goma më të gjera dhe rrota pak të ndryshme në aliazh.

Jimny ka një motor me benzinë më të vogël 660cc.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel