Barazimi i Argjentinës me Islandën ka lënë një shije të hidhur te tifozët amerikanolatinë dhe nuk kanë munguar edhe akuzat ndaj trajnerit të skuadrës, Jorge Sampaoli.

E fundit që e ka kritikuar është modelja dhe futbollistja e njohur argjentinase, Astrid Eriksson, e cila mendon se janë zgjedhjet e gabuara që ka bërë trajneri: “Me mua dhe Icardin do të kishte tjetër skuadër, nuk janë bërë zgjedhet e duhura”, shkruan Astrid.

Astrid, përveç modeles njihet edhe si një futbolliste e shkëlqyer. Videot dhe fotot e saj në rrejetet sociale kanë një numër të konsiderueshëm ndjekësish.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel