Idris Elba dhe e fejuara e tij 16 vjet më e re, Sabrina Dhowre, janë bashkë për më shumë se një vit.

Megjithatë, aktori 45 vjeçar dhe modelja 29 vjeçare dukeshin më të dashuruar së kurrë në Ibiza.

Çifti i famshëm është fotografuar këtë të hënë duke kaluar momente romantike në një jaht luksoz në ishullin spanjoll.

FOTO GALERI
1/24

Top Channel