Janë publikuar fotot e para të Ford Mustang Shelby GT350.

Makina e re është më aerodinamike dhe gjithashtu më e fuqishme.

Pavarësisht se duket një mjet për performanca të larta, bëhet fjalë për një makinë jashtëzakonisht të rehatshme në guidë.

Prodhimi i Ford Mustang Shelby GT350 do të nisë nga fillimi i vitit të ardhshëm.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel