Vera ka ardhur dhe të gjithë pasanikët bëjnë gati makinat e tyre pa “çati”, të cilat nuk i kanë përdorur gjatë dimrit me shi.

Ndjesia fantastike e lirisë që të falin makina të tilla të bën të dashurohesh menjëherë me to.

Makina të tilla janë sportive, 2-vendëshe apo 4-vendëshe dhe të bëjnë që të kthesh kokën sa herë që të kalojnë pranë.

Më poshtë do të njiheni me makinat më të mira pa “çati” të kësaj vere.

FOTO GALERI
1/38
Ferrari Portofino

Top Channel