Ka disa veshje dhe aksesorë që në verë nuk do të lodhemi për ti veshur. Të freskëta, të letha, sandale komode dhe aksesorë të rafinuar.

Kur këto veshje koinçidojnë me tendencat më “cool” të stinës së bukur, suksesi është i garantuar.

Që nga kostumet e plazhit, tek bikini, apo kaftani, një palë sandale espradilla, chemisier, etj. Shihni galerinë për kombinime perfekte!

FOTO GALERI
1/13

Top Channel