Rolls-Royce ka prezantuar një model të ri, që është një “edicion special” për të gjithë dashamirësit e muzikës.

Rolls-Royce Dawn Inspired by Music vjen pas dy versioneve të mëparshme sepciale që quheshin “Inspired by Film” dhe “Inspired by Fashion”.

Kjo makinë shkon nga 0 në 100 km/h për 5 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 250 km/h.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel