Le ta pranojmë që fundet në gardërobë nuk janë kurrë mjaftueshëm dhe sidomos në stinën e verës.

Modelet më në modë të momentit janë të dhjetë kategorive të ndryshme, që nga fundi si portofol tek ato me shkëlqim për në mbrëmje.

Fundet e lëkurës tani në verë bëhen të bardhe dhe ato xhins që nuk dalin kurrë nga moda. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
1/10

Top Channel