Në orët e para të ditës së premte do të nisë seria e Finaleve të NBA, ku do të përballen Golden State Warriors dhe Cleveland Cavaliers, momenti i duhur për Stephen Curry që të jetë protagonist i një reklame të Infiniti QX50 2019.

Basketbollisti i famshëm, i cili është ambasador i njësisë së luksit të Nissanit që nga fillimi i sezonit, shihet në timonin e QX50.

Kjo makinë është e shpejtë dhe elegante, ashtu si vetë Curry, i cili është një nga basketbollistët më të dashur në botë, por në parket shndërrohet në një “vrasës” të vërtetë.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel