Një buzëqeshje e bardhë mund të tregojë çdo person tërheqës, të shëndetshëm dhe të ri.

Ka shumë prej nesh që nuk guxojnë të qeshin në publik për të fshehur gjendjen e mjeruar të dhëmbëve të tyre. Por ekzistojnë produkte natyrale për zbardhjen e tyre. Ndiqni fotogalerinë se si mund t’i përgatisni!

FOTO GALERI
1/3
Luleshtrydhja me sodën është perfekt. Dhjetë luleshtrydhe të të grira dhe një lugë sodë aplikojeni mbi dhëmbët dy herë në ditë për disa javë, dhe do keni rezultatet të shkëlqyera.

Top Channel