Kur restorantet përpiqen të jenë krijues më shumë seç duhet (Foto)

17/05/2018 21:19

Ka një vijë të hollë që ndan kreativitetin nga qesharakja dhe restorantet nganjëherë nuk e dallojnë dot këtë vijë.

Më poshtë do të shikoni mënyrat më të çuditshme për të servirur ushqimin te klientët nga disa restorante nëpër botë.

Dhe pastaj çuditen pse njerëzit preferojnë kebabin dhe falafelin.

FOTO GALERI
1/32
Kek me çokollatë i shërbyer që të duket si vazo me lule

Top Channel