Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë me të dashurën e tij Georgina Rodriguez.

Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa foto ekskluzive të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në Ibiza.

Sipas të përjavshmes spanjolle portugezi dhe modelja bukuroshe kanë marrë me vete vetëm Cristiano Ronaldo Junior, kurse tre fëmijët e tjerë më të vegjël i kanë lënë në shtëpinë e tyre në Finca de Pozuelo de Alarcón, Madrid.

Cristiano dhe Georgina, të cilët fotografuar më të lumtur se kurrë më parë, kanë shijuar më pas pak kohë më miqtë e tyre në një jaht luksoz.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel