Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Mësohet se plagosja ka ndodhur në një lokal.

I plagosur ka mbetur shtetasi Eraldo Lazaj, 32 vjeç, i cili është qëlluar me pistoletë në këmbë dhe është shoqëruar më pas në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel