Transformimi i Tom Hardy për rolin në filmin e ri “Fonzo” do t’ju lërë pa fjalë.

Ylli i “Peaky Blinders” do të luajë “Al Capone”, dhe padyshim që ndryshimi i tij është “shokues”.

Aktori 40 vjeçar ka ndarë me fansat e tij në rrjetet sociale disa foto bardhë e zi nga prapaskenat e filmit, ku dhe ka treguar transformimin e tij të frikshëm.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel