Lista u shpall, partneret e futbollistëve anglezë përgatiten për Botërorin (Foto)

16/05/2018 17:25

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate publikoi listën e futbollistëve të grumbulluar për Kupën e Botës.

Ai i paraqiti tifozëve me emër dhe mbiemër çdo lojtar që do të mundohet të fitojë Botërorin aq të dëshiruar për anglezët. Por, kush janë partneret që do të shoqërojnë në Rusi lojtarët e “Tre Luanëve”?

Debutuese në një kompeticion të tillë janë të dashurat e Pickford dhe Maguire: Megan Davison dhe Fern Hawkins.

Të tjerat i keni parë në kompeticione të mëparshme, por sidoqoftë hidhini një sy sërish në galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/18
Ruby Mae, partnerja e Delle Ali

Top Channel